Święto ciała już 2. grudnia w Warszawie!

with Brak komentarzy

Plakat Święta ciała

Z radością informujemy, że będzie można nas spotkać na tegorocznej edycji (już trzeciej) Święta Ciała przy ulicy Mysiej w Warszawie!

Święto samo w sobie to dzień poświęcony zmysłowemu doświadczeniu – w końcu ciało to w dużej mierze zmysły, a nasze samopoczucie zależy od postrzegania świata za ich pomocą. Dlatego też wydarzenie na Mysiej to spotkanie z zapachami, dobrymi kosmetykami, tkaninami i ubraniami wysokiej jakości, a w końcu wszelkiej maści smakołykami…

Oprócz tego wykłady i spotkania, a wśród nich wyczekiwana premiera książki Łukasza Marcinkowskiego i Radosława Berenta z poznańskiej Kwiaciarni Kwiaty i Miut „O roślinach”. Książka to nie tylko ciekawa merytorycznie treść, to także piękne zdjęcia, które na pewno nie jednego zachęcą do zainteresowania się choćby swoimi domowymi, zielonymi przyjaciółmi.

Dla nas jako twórców Biohumusu jest to szczególna część imprezy, bo mamy zaszczyt być częścią tego projektu – znajdziecie nas w środku w dziale o pielęgnacji i nawożeniu!

Nie możemy się już doczekać Waszych opinii o książce, a tymczasem chcemy Was serdecznie zaprosić na spotkanie podczas Święta Ciała: będą tam autorzy książki, będziemy tam i my z naszym Biohumusem. Także kto tylko może – 2. grudnia godzina 17.00 przy ulicy Mysiej 3 w Warszawie, budynek domu handlowego, trzecie piętro!

 

Wśród wystawców i gości znajdziecie:

Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, Pola Zag Jewellery, Kobalt, Purite, Na Temat Piękna, Botanicals Fresh Care, Daria Siwiak jewellery, Jan Barba, Polanska &Co., Hopsa, Veuve Clicquot, Yellow Meadow, Miamiko, Undress Code, EZTI Candles., KOPI, Natalia Kulka, SEN NOCY LETNIEJ, KULTA, UMIAR, LiParie, of habit, momu, Córka Rybaka, Edward, Stowarzyszenie Twoja Moc, Biohumus Excipio, Przegryź, Brothers and Sisters Kombucha, KOI, MOYE, Lawina, CIAO terapia ciała i umysłu, Natura Cold Press, Alicja Getka LAB, Dream’in, SOTE, MOD

 

Z tej długiej listy tak ciekawych wystawców na pewno można będzie znaleźć nietuzinkowy prezent pod choinkę – my na pewno skorzystamy z okazji! 😉

 

Program Święta Ciała:

  • 9.30-10.30 – poranna joga z Gabrielą Mikolajczak (wstęp wolny dla pierwszych 20 osób, obowiązują zapisy rosiak@ustamagazyn.pl)
  • 12.00-13.00 – Element Żeński wywiad na żywo o kosmetykach, ciele i duszy z Anna Królikiewicz, Marysia Przybyszewska oraz Anastazja Bernad(wstęp wolny)
  • 13.00-14.30 – “Zegar Aktywności Narządów – holistycznie o zdrowym rytmie dnia i nocy” – wykład dr Beaty Pieczyńskiej Stowarzyszenie Twoja MocMamy coraz większą świadomość, że powinniśmy prowadzić zdrowy i aktywny styl życia. Zdrowo jeść, kupować lokalne, ekologiczne produkty, uprawiać sport. Niektórzy z nas nawet już to robią, ale czy żyjemy zgodnie z prawdziwymipotrzebami naszego organizmu, zgodnie z Zegarem Aktywności Narządów? (wstęp wolny)
  • 17.00 – premiera książki “O Roślinach” Radosław Berent i Uki Marcinkowski, Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, spotkanie z autorami poprowadzi Monika Brzywczy, będzie można kupić książkę w promocyjnej cenie oraz zdobyć autograf autorow (wstęp wolny).
  • 19.00 – zakończenie imprezy

Link do wydarzenia na FB: Święto Ciała